Cennik

Biura

Wynajem lokalu pod sklep - Gdzie warto otworzyć biuro dla sklepu?

Każdy, kto chce otworzyć sklep musi wybrać właściwą lokalizację na swój lokal. Zwykle początkujący przedsiębiorcy nie decydują się na zakup lokalu, ale na wynajem lokalu pod sklep. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie. 

Końcu nie wiadomo, że biznes się powiedzie, a jednak lepiej jest zrezygnować z wynajmu niż szukać osoby, która odkupi od nas lokal. Ponadto wynajem lokalu to znacznie mniejsza inwestycja niż jego zakup. W końcu płaci się jedynie miesięczny czynsz, a nie wydaje od razu dużej ilości pieniędzy na zakup. Na pewno więc lokal do wynajęcia to opcja, na którą powinni zdecydować się początkujący przedsiębiorcy. Na pewno bardzo dobrze na tym wyjdą, ponieważ rozpoczęcie biznesu nie będzie wiązało się z aż tak dużym ryzykiem.

Wynajmę miejsce na biuro sprzedaży sieci sklepów i magazyny

Obecnie ogłoszenia typu: wynajmę lokal pojawiają się bardzo często, dlatego osoby, które mają lokal na wynajem mają okazję znaleźć chętnych bez najmniejszego problemu.

Cennik - Wynajem biura/magazynu dla firmy - CelticParkPiaseczno

Warto sprawdzić cennik - wynajem biura/magazynu dla firmy, a Celtic Park Piaseczno oferuje wiele ciekawych rozwiązań. W końcu bardzo popularne stało się zakładanie sklepów, jak i po prostu własnych biznesów, a pod większość działalności potrzebny jest lokal użytkowy. Szczególne wymagania w tym zakresie mają sieci sklepów. Zawsze sieć poszukuje lokali do wynajęcia znajdujących się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i przede wszystkim w takiej, która będzie atrakcyjna dla kupujących.  W takiej sytuacji mogą liczyć na wysokie obroty.

Zdecydowanie wynajem lokalu dla sieci nie jest taki prosty i konieczne jest tu wzięcie pod uwagę wielu aspektów. Dzięki temu bardzo dobrze się na tym wyjdzie.

Dostępność
od zaraz
Min powierzchnia biurowa
20 m2
Minimalny okres najmu
1 rok
Czynsz biurowy
35 PLN / m2 / msc
Czynsz dodatkowy
7,5 PLN / m2 / msc
Plac
do 5000 m2 - 5 PLN / m2
Budynek G
39 PLN / netto / m2
Kontenery
500 / 800 PLN / netto / msc
Indeksacja
GUS
Magazyny
Dostępność
od zaraz
Min powierzchnia magazynowa
100 m2
Minimalny okres najmu
3 lata
Czynsz
25 PLN / m2 / msc
Czynsz dodatkowy
4,4 PLN / m2 / msc
Plac
do 5000 m2 - 5 PLN / m2
Budynek G
27 PLN / netto / m2
Kontenery
500 / 800 PLN / netto / msc
Indeksacja
GUS

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie? Napisz czego potrzebujesz!