O parku

Celtic Park Piaseczno oferuje wynajem magazynów i biur o łącznej powierzchni użytkowej liczącej ponad 21 000 m2. Jeżeli więc poszukujesz biura w okolicach Piaseczna, Ursynowa, Puławskiej, trasy S2 i 79 to świetnie trafiłeś.

Celtic Park Piaseczno to miejsce idealne do prowadzenia każdego rodzaju działalności ze względu na szybki i łatwy dojazd z centrum Warszawy.

Oferujemy również powierzchnie biurową i magazynową w naszym nowym obiekcie Celtic Park Łomianki!

Magazyny i biura znajdują się w strategicznej lokalizacji, co w przypadku prowadzenia nawet najmniejszej firmy jest niezwykle istotne. Dogodne usytuowanie, korzystne warunki każdej umowy i profesjonalizm z jakim podchodzimy do obsługi klienta, to cechy, które wyróżniają nas na tle innych firm. Na terenie Parku znajduje się kawiarnia w której oprócz pysznej kawy czy herbaty możesz zamówić pyszny lunch czy deser.

Magazyny Piaseczno - Rozwiązanie dla e-sklepów i biur

Firmy, które zajmują się internetowym handlem mogą skorzystać z rozwiązań, jakimi są magazyny Piaseczno, czy magazyny Wilanowska. Wynajem magazynów Warszawa pozwala składować produkty, które sklepy oferują na swoich stronach internetowych. Magazyn Warszawa wynajem sprawia, że wysyłka produktów do Klientów może odbywać się w bardzo szybkim tempie. Magazyny w Warszawie to sposób na sklep internetowy bez żadnych ograniczeń. Niejeden sklep ma magazyny Warszawa, do których może udać się pracownik, aby wysłać produkt do Klienta. Czas doręczenia może być bardzo szybki, dzięki temu, że istnieje oferta na wynajem Magazynu Ursynów. Zamówienie realizowane przez magazyn Warszawa, a w tym magazyn Ursynów może być zrealizowane po prostu w sposób natychmiastowy. Magazyn do wynajęcia Piaseczno, czy magazyn do wynajęcia Ursynów to coś, co, jak najbardziej przełoży się na uzyskanie wysokich korzyści. Głównie dlatego, że Klient będzie zadowolony z bardzo szybkiej dostawy przez magazyn pod Warszawą.

Wynajem magazynów Warszawa - Rozwiązanie dla e-sklepów

Warto także dodać, że wynajem magazynow jest opłacalny także dlatego, że produkty będą składowane w bezpiecznym, komfortowym miejscu, w którym nic złego nie będzie się z nimi działo. Najdogodniejsze są samoobsługowe Warszawa magazyny, ponieważ pracownik sklepu internetowego może udać się do takiego miejsca w dowolnym czasie, gdy tego potrzebuje. Nie ograniczają go godziny pracy magazynu, co w branży internetowej ma bardzo duże znaczenie, dlatego warto zdecydować się na taki wynajem magazyny Wilanowska. Na pewno pozwoli to uzyskać wiele korzyści. Taki wynajem magazyn Ursynów jest bardzo korzystny, a też niezwykle prosty, ponieważ takich miejsc w Polsce jest naprawdę bardzo dużo. W zasadzie pojawiają się na każdym kroku, dlatego użytkownicy mogą z takich rozwiązań korzystać bez najmniejszych problemów. Obecnie wynajem magazynów samoobsługowych jest bezproblemowy i odbywa się w bardzo szybkim tempie. Umowa podpisywana jest na dowolny czas, dogodny dla użytkownika. W ten sposób może on zyskać miejsce do przechowywania materiałów i produktów bez większych ograniczeń. Taki wynajem magazynów jest po prostu bardzo opłacalny i na pewno bardzo dobrze wyjdzie się na tym, jeżeli uda się z tego rozwiązania skorzystać. Wszystko zostanie przeprowadzone we właściwy sposób, a magazynu Ursynów wynajem pozwoli na bezpieczne składowanie produktów. Z pewnością taka sytuacja każdemu się spodoba. Można będzie się cieszyć z tego, że Warszawa magazyny posiada w ofercie bardzo atrakcyjnej i dostosowanej do potrzeb użytkownika.

Powierzchnia biur
5 800 m2
Powierzchnia magazynów
18 000 m2

Jak ważna jest lokalizacja biura w Warszawie?


Idealny wybór lokalu to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu zarówno w kwestii magazynu, jak i biura. Warszawa jest miejscem, w którym szczególnie lokalizacja przedsiębiorstwa odgrywa kluczową rolę. Atrakcyjne usytuowanie firmy, dostępne miejsca parkingowe oraz wygląd oferowanych przez nas lokali, z pewnością wspomogą proces tworzenia stabilnej i konkurencyjnej działalności. Warszawa to miasto, w którym warto inwestować i rozwijać każdego rodzaju działalność - nasze lokale dzięki rozbudowanej infrastrukturze, z pewnością się do tego przyczynią.Biuro w Piasecznie, na Ursynowie, w okolicy Puławskiej, tuż przy Designer Outlet w Piasecznie, trasie S2 i 79 to idealne miejsce dla Twojej firmy


Poza świetną lokalizacją do zalet naszej oferty niewątpliwie należy zaliczyć dostępność lokali, które wynająć można praktycznie od zaraz. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Jeśli szukasz magazynu lub biura w Warszawie to nasze pomieszczenia będą idealnym wyborem!

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie? Napisz czego potrzebujesz!