Mapa

Budynek
A
B
C
D
E
F
G
Budynek G

Wynajem lokalu na działalność gospodarczą

Gdy decydujemy się na wynajem lokalu na działalność gospodarczą, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim należy pamiętać, że wynajęcie lokalu ma sens jedynie wtedy, gdy jest on w bardzo dobrym stanie i nie jest konieczne przeprowadzanie w nim generalnego remontu. Najlepiej, gdyby był to lokal, do którego po prostu można wnieść własny sprzęt i zacząć w nim działalność. Dzięki temu wynajem lokalu pod działalność gospodarczą nie będzie w żaden sposób uciążliwy. A przecież o to właśnie chodzi, aby tak było.

Warto zwrócić uwagę, że średnie ceny wynajmu lokali użytkowych są zróżnicowane i zależne od tego, w jakim mieście wynajęcie lokalu pod działalność jest realizowane. Jeżeli jest to duże miasto i centrum miasta, trzeba liczyć się z tym, że na pewno cena wynajmu lokalu za m2 nie będzie zbyt niska. Za lokalizację płaci się najwięcej. W końcu, jeżeli jest ona atrakcyjna, ma się największe szanse na sukces, ponieważ przechodnie bez żadnej reklamy będą informowani o tym, że w tym właśnie miejscu prowadzimy działalność. Jeżeli więc zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem lokalu, zwróć najpierw uwagę, w jakim miejscu chcesz wynająć taki lokal. Wtedy poznasz dokładne ceny wynajmu lokali użytkowych.

Biura do wynajęcia - Jakie cechy powinien mieć lokal pod działalność gospodarczą?

Ciekawą opcją jest również wynajem lokalu na godziny. Jeżeli prowadzisz działalność tylko przez kilka godzin dziennie, nie ma konieczności wynajęcia lokalu na pełen etat. Wystarczy zamieść ogłoszenie: wynajmę lokal użytkowy na kilka godzin, a na pewno uda się znaleźć lokal użytkowy wynajem którego w takiej formule będzie możliwy.

Budynek G jest nowo wybudowanym budynkiem o charakterze magazynowo-biurowym, o łącznie trzech kondygnacjach naziemnych.

 

Centralną część budynku stanowi trzon komunikacyjny ze strefą wejściową do budynku, komunikacją oraz zapleczem sanitarno-socjalnym. Po dwóch skrajnych stronach budynku zostały umieszczone klatki schodowe służące celom ewakuacyjnym. Budynek solidnie ocieplony, monitorowany. Do budynku doprowadzone media: ogrzewanie gazowe ze zbiornika gazu, prąd, woda miejska, kanalizacja.

 

Łączna powierzchnia najmu na parterze to 760 m2 - jest to powierzchnia magazynowa z bramami wjazdowymi wielkości 3m x 3m, doświetlona poprzez duże okna. Posadzka niepyląca, pomalowana farbą poliuretanową. Możliwość składowania do wysokości 3 metrów.

 

Na piętrze pierwszym oraz drugim zaplanowano powierzchnię biurową o łącznym metrażu 1570m2.

Biura bardzo przestronne o wysokości 3 m lub z możliwością podwieszenia sufitu. W pomieszczeniach wykładzina dywanowa, białe drzwi pełne Polskone. Istnieje możliwość indywidualnego zaaranżowania powierzchni wraz z wyznaczeniem ścianek działowych.

 

Budynek oddany do użytku w lipcu 2019r. powierzchnie przygotowane do wynajmu.

  • Możliwość aranżacji według potrzeb klienta
  • Najem powierzchni biurowych od 30 m2
  • Wysoki standard wykończenia, jasne przestronne powierzchnie biurowe
Piętro 2
Dostępne
Zajęte
Pomieszczenia socjalne lub techniczne
Piętro 1
Dostępne
Zajęte
Pomieszczenia socjalne lub techniczne
Parter
Dostępne
Zajęte
Pomieszczenia socjalne lub techniczne

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie? Napisz czego potrzebujesz!